Wysiwyg (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: All
kk: Барлық

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі

en: Mode
kk: күй

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Preformatted
kk: Тегістелген

en: Undo
kk: Қайтару

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Acronym
kk: Акроним

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Inserted
kk: Ендірілді
