Wysiwyg (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (190 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Font
lv: Fonts

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Anchor
lv: Novietot

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Theme
lv: Tēma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: All
lv: Visi

en: Bottom
lv: Apakša

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Mode
lv: Režīms

en: Media
lv: Multivide

en: Table
lv: Tabula

en: Other
lv: Citi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Smiley
lv: Smaidiņi

en: Create profile
lv: Izveidot profilu

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Allow users to choose default
lv: Ļaut lietotājiem izvēlēties noklusējumu

en: Buttons and plugins
lv: Pogas un spraudņi

en: Editor appearance
lv: Redaktora izskats

en: Toolbar location
lv: Rīkjoslas novietojums

en: Enable resizing button
lv: Iespējot izmēru izmainīšanas pogu

en: Block formats
lv: Bloka formāts

en: Cleanup and output
lv: Attīrīšana un izvade

en: Verify HTML
lv: Verificēt HTML

en: Preformatted
lv: Pirmsformatēts

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lv: Pārvērst &lt;font&gt; tagus par style attribūtiem

en: Remove linebreaks
lv: Izņemt rindas pārtraukumus

en: Apply source formatting
lv: Pielietot koda formatēšanu

en: Editor CSS
lv: Redaktora CSS

en: CSS path
lv: CSS ceļš

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Undo
lv: Atcelt

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Formats
lv: Formāti

en: Show blocks
lv: Parādīt blokus

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Outdent
lv: Negatīva atkāpe

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Bullet list
lv: Saraksts

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: Print
lv: Drukāt

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Acronym
lv: Akronīms

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Citation
lv: Atsauce

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Not installed.
lv: Nav instalēts.

en: Teaser break
lv: Ievadteksta pārtraukums

en: %editor profile for %format
lv: %editor profils formātam %format

en: Enabled by default
lv: Pēc noklusējuma iespējots

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
lv: Noklusētais redaktora stāvoklis lietotājiem, kuriem atļauts piekļūt šim profilam. Lietotāji var pārlabot stāvokli, ja nākamā opcija ir iespējota.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
lv: Ja iespējots, lietotāji sava konta iestatījumos varēs izvēlēties noklusēto redaktora stāvokli.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
lv: Rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
lv: Nosaka vai rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em> zem teksta apgabala. Ja atspējots, tiks lietots lietotāja iestatījumi vai globālais noklusējums (skatīt augstāk).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
lv: Šī opcija nosaka vai redaktora josla tiek rādīta virs vai zem rediģēšanas apgabala.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
lv: Šī opcija nosaka ikona novietojumu redaktora rīkjoslā.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
lv: Ja iespējots, iespējami ļaunprātīgs kods kā <code>&lt;HEAD&gt;</code> tiks izņemts no HTML satura.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
lv: Ja iespējots, redaktors aizvietos tabulatoru ar TAB rakstzīmēm un saglabās citas atstarpju rakstzīmes tāpat kā HTML PRE elements.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
lv: Ja iespējots, HTML tagi, kas nosaka fonta izmēru, fonta saimi, fonta krāsu un fonta fona krāsu, tiks aizvietoti ar CSS stilu.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors no satura izņems gandrīz visus rindas pārtraukums. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors pārformatēs HTML kodu. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
lv: Komata atdalīts HTML bloku formātu saraksts. Iespējamās vērtībās: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
lv: Lietot Tēmas CSS

en: Define CSS
lv: Definēt CSS

en: Editor default CSS
lv: Redaktora noklusējuma CSS

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
lv: Nosaka CSS, kas tiks lietots redaktora apgabalā.<br />Lietot tēmas CSS - lietot tēmas CSS datnes.<br/>Definēt CSS - apakšā norādīt taku uz CSS datnēm.<br />Redaktora noklusētais CSS - tiek lietotas redaktora noklusētās CSS datnes.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
lv: Ja iepriekš tika izvēltēts "Definēt CSS" norādiet CSS failu ceļu vai CSS failu uzskaitījumu, atdalot tos ar komatu.

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
lv: Pēc izvēles definēt CSS klases "Fonta veida" sarakstam<br />Katrā rindā jāievada viena klase formātā: !format . Piemērs:  !example<br />Ja nav aizpildīts, tad CSS klases tiek automātiski ielādētas no CSS datnēm.

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
lv: Wysiwyg profili formātam %format ir saglabāts.

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
lv: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Lejupielādēt</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
lv: Atarhivēt arhīvu un iekopēt saturu jaunā mapē sekojošā atrašanās vietā:<br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
lv: Lai bibliotēku varētu atrast šajā atrašanās vietā: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
lv: Instalācijas norādījumi

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
lv: Nav instalēta neviena redaktora bibliotēka. Šis saraksts parāda pašreiz atbalstītos redaktorus:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
lv: Vai tiešām %name noņemt profilu?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
lv: %name wysiwyg profils dzēsts.

en: Configure client-side editors.
lv: Konfigurēt pārlūka redaktorus.

en: Disable rich-text
lv: Izslēgt teksta redaktoru

en: Enable rich-text
lv: Ieslēgt teksta redaktoru

en: The version of %editor could not be detected.
lv: Nebija iespējams noteikt redaktora %editor versiju.

en: The installed version %version of %editor is not supported.
lv: Redaktora %editor versija %version netiek atbalstīta.

en: Allows users to edit contents with client-side editors.
lv: Ļauj lietotājiem rediģēt saturu ar klienta puses redaktoru.

en: Strike-through
lv: Izsvītrots

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Forecolor
lv: Priekšplāna krāsa

en: Backcolor
lv: Fona krāsa

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: Paste Text
lv: Ielīmēt Tekstu

en: Paste from Word
lv: Ielīmēt no Word

en: Remove format
lv: Noņemt formātu

en: Character map
lv: Rakstzīmju karte

en: HTML block format
lv: HTML bloka formāts

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Create DIV container
lv: Izveidot DIV konteineru

en: FitWindow
lv: Pielīdzināt logam

en: Check spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Autogrow
lv: Automātiski palielināt

en: Table drag/resize
lv: Stiept/izmainīt tabulas lielumu

en: Table: Cell properties
lv: Tabula: Šūnas iestatījumi

en: Table: Insert row after
lv: Tabula: Ievietot rindu aiz

en: Table: Insert column after
lv: Tabula: Ievietot kolonu aiz

en: Table: Insert cell after
lv: Tabula: Ievietot šūnu aiz

en: Table: Delete rows
lv: Tabula: Dzēst rindas

en: Table: Delete columns
lv: Tabula: Dzēst kolonas

en: Table: Delete cells
lv: Tabula: Dzēst šūnas

en: Table: Merge cells
lv: Tabula: Apvienot šūnas

en: Table: Horizontal split cell
lv: Tabula: Horizontāli dalīt šūnu

en: Sup
lv: Augšraksts

en: Sub
lv: Apakšraksts

en: Clean-up
lv: Attīrīšana

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Advanced horizontal rule
lv: Paplašināta horizontāla līnija

en: Advanced image
lv: Paplašināts attēls

en: Advanced link
lv: Paplašināta saite

en: Auto save
lv: Automātiskā saglabāšana

en: Context menu
lv: Konteksta izvēlne

en: Left-to-right
lv: No kreisās uz labo

en: Right-to-left
lv: No labās uz kreiso

en: Emotions
lv: Emocijas

en: Inline popups
lv: Starpteksta uzlecošais logs

en: Insert date
lv: Ievietot datumu

en: Insert time
lv: Ievietot laiku

en: Paste text
lv: Ielīmēt tekstu

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Safari compatibility
lv: Savietojamība ar Safari

en: Spell check
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Show/hide hidden elements
lv: Rādīt/slēpt apslēptus elementus

en: Separate the teaser and body of this content
lv: Šim saturam atdalīt ievadtekstu no galvenā satura

en: Break lock
lv: Salauzt aizslēgumu

en: Styles
lv: Stili

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: HTML attributes
lv: HTML atribūti

en: Wysiwyg profiles
lv: Wysiwyg profili

en: A Wysiwyg profile is associated with an input format. A Wysiwyg profile defines which client-side editor is loaded with a particular input format, what buttons or themes are enabled for the editor, how the editor is displayed, and a few other editor-specific functions.
lv: Wysiwyg profils ir saistīts ar ievades formātu. Wysiwyg profils nosaka, kādu klienta puses redaktoru lietot noteiktam ievades formātam, kādas redaktora pogas vai tēmas ir iespējotas, kā redaktors tiek attēlots un dažas citas, ar redaktoru saistītas, funkcijas.

en: Div container
lv: DIV konteiners

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Advanced list
lv: Paplašināts saraksts

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
lv: Lai teksta formātam pievienotu citu redaktoru, vispirms jānoņem esošais redaktors, noklikšķinot "dzēst".

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana

en: Text formats enabled for rich-text editing
lv: Teksta formāti iespējoti formatētam tekstam
