Wysiwyg (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Input format
sq: Formati i input

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Table
sq: Tabela

en: Other
sq: Tjetër

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Preformatted
sq: I preformatuar

en: Undo
sq: Anullo

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Acronym
sq: Akronim

en: Abbreviation
sq: Shkurtim

en: Inserted
sq: Shtuar
