Wysiwyg (7.x-2.4) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Menu
ne: मेनु

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: All
ne: सबै

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Mode
ne: प्रकार

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Preformatted
ne: संरूपित

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त
