Wysiwyg (7.x-2.4) - en to nl translation catalogue (197 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Font
nl: Lettertype

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Top
nl: Bovenaan

en: Anchor
nl: Anker

en: Theme
nl: Thema

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Vertical
nl: Verticaal

en: All
nl: Alle

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Mode
nl: Modus

en: Flash
nl: Flits

en: Table
nl: Tabel

en: Other
nl: Andere

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Smiley
nl: Emoticon

en: Create profile
nl: Profiel aanmaken

en: Basic setup
nl: Basisinstellingen

en: Allow users to choose default
nl: Gebruikers mogen een standaard selecteren

en: Buttons and plugins
nl: Knoppen en plug-ins

en: Editor appearance
nl: Editor-weergave

en: Toolbar location
nl: Werkbalk locatie

en: Enable resizing button
nl: Vergrootknop inschakelen

en: Block formats
nl: Blok-opmaak

en: Cleanup and output
nl: Opschonen en tonen

en: Verify HTML
nl: HTML controleren

en: Preformatted
nl: Voorgeformatteerd

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
nl: &lt;font&gt;-tags converteren naar stijlen

en: Remove linebreaks
nl: Regeleinden verwijderen

en: Apply source formatting
nl: Broncode-opmaak toepassen

en: Editor CSS
nl: CSS van editor

en: CSS path
nl: CSS-pad

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Word count
nl: Aantal woorden

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Replace
nl: Vervangen

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Formats
nl: Formaten

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Show blocks
nl: Blokken weergeven

en: Bold
nl: Vet

en: Copy
nl: Kopieren

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Italic
nl: Cursief

en: Editor
nl: Redacteur

en: Hide
nl: Verbergen

en: Source code
nl: Broncode

en: Indent
nl: Inspringen

en: Outdent
nl: Uitspringen

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Bullet list
nl: Opsommingslijst

en: IFrame
nl: Iframe

en: Blockquote
nl: Citaat

en: Interface language
nl: Taal van de editor

en: Print
nl: Afdrukken

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste
nl: Plakken

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: About
nl: Over

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: RegExp
nl: Reguliere expressie

en: Acronym
nl: Acroniem

en: Button alignment
nl: Knoppositie

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Citation
nl: Citaat

en: Function reference
nl: Functie-naslagwerk

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: Not installed.
nl: Niet geïnstalleerd.

en: Teaser break
nl: Teasereinde

en: %editor profile for %format
nl: %editor-profiel voor %format

en: Enabled by default
nl: Standaard ingeschakeld

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
nl: De standaard editorstatus voor gebruikers die toegang hebben tot dit profiel. Gebruikers kunnen deze instelling wijzigen als de volgende optie is ingeschakeld.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
nl: Indien toegestaan, kunnen gebruikers hun eigen standaard editorstatus instellen in hun accountinstellingen.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
nl: <em>In-/uitschakelen opgemaakte tekst</em> schakelaar tonen.

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
nl: Het al dan niet weergeven van de <em>in-/uitschakelen opgemaakte tekst</em> schakelaar onder de tekstveld. Als dit ingeschakeld is wordt de globale standaardinstellingen gebruikt (zie hierboven).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
nl: Deze optie bepaalt of de werkbalk boven of onder het editorveld wordt weergegeven.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
nl: Deze optie bepaalt de positie van de pictogrammen in de werkbalk.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
nl: Indien ingeschakeld worden potentiële kwaadwillige code zoals <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags verwijderd uit de HTML-inhoud.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
nl: Indien ingeschakeld voegt de editor tabtekens in bij gebruik van de tab-toets en behoudt hij de andere witruimtetekens zoals een PRE-element dat in HTML doet.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
nl: Indien ingeschakeld worden de HTML-tags voor tekengrootte, lettertype, tekstkleur en achtergrondkleur vervangen door in-line CSS.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
nl: Indien ingeschakeld zal de editor de meeste regeleinden uit de inhoud verwijderen. Door deze optie uit te schakelen kunnen conflicten met andere invoerfilters worden vermeden.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
nl: Indien ingeschakeld zal de editor de HTML-broncode herformatteren. Door deze optie uit te schakelen kan het conflicten met andere invoerfilters vermijden.

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
nl: Een door komma's gescheiden lijst van HTML-blokformaten. Mogelijke waarden: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
nl: CSS van thema gebruiken

en: Define CSS
nl: CSS definiëren

en: Editor default CSS
nl: Standaard CSS voor editor

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
nl: Definieert de CSS die gebruikt wordt in het editorveld. <br />CSS van thema gebruiken - Stylesheet van huidig thema gebruiken. <br />CSS definiëren - Voer hieronder het pad in voor de stylesheetbestanden. <br />Standaard CSS van editor - Gebruikt de standaardstylesheets van de editor.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
nl: Als 'CSS definiëren' is geselecteerd, plaats dan hieronder het pad naar het CSS-bestand of een kommagescheiden lijst van CSS-bestanden.

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
nl: U kunt optioneel CSS-klassen definiëren voor de 'Opmaakstijl'.<br /> Voer één klasse in op elke regel in het volgend formaat: !format. Bijvoorbeeld: !example<br />Indien leeggelaten zullen de CSS-klassen automatisch geïmporteerd worden uit alle geladen stylesheet(s).

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
nl: Het WYSIWYG-profiel voor %format is opgeslagen.

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
nl: Pak het archief uit en kopieer de inhoud naar een nieuwe map op de volgende locatie: <br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
nl: Zodat de eigenlijke bibliotheek gevonden kan worden op:<br /><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
nl: Installatie-instructies

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
nl: Er zijn momenteel geen editorbibliotheken geïnstalleerd. De volgende lijst bevat een aantal ondersteunde editors:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
nl: Weet u zeker dat u het profiel voor %name wilt verwijderen?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
nl: Het WYSIWYG-profiel voor %name is verwijderd.

en: Wysiwyg
nl: WYSIWYG

en: Configure client-side editors.
nl: Client-side editors instellen.

en: Disable rich-text
nl: Opgemaakte tekst uitschakelen

en: Enable rich-text
nl: Opgemaakte tekst inschakelen

en: The version of %editor could not be detected.
nl: Deze versie van %editor kon niet gedetecteerd worden.

en: The installed version %version of %editor is not supported.
nl: De geïnstalleerde versie %version van %editor wordt niet ondersteund.

en: Allows users to edit contents with client-side editors.
nl: Biedt de mogelijkheid om inhoud te bewerken met client-side-editors.

en: Strike-through
nl: Doorhalen

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align center
nl: Centreren

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Forecolor
nl: Voorgrondkleur

en: Backcolor
nl: Achtergrondkleur

en: Horizontal rule
nl: Horizontale lijn

en: Paste Text
nl: Plakken als platte tekst

en: Paste from Word
nl: Plakken vanuit Word

en: Remove format
nl: Opmaak verwijderen

en: Character map
nl: Bijzondere tekens

en: HTML block format
nl: HTML-blok opmaak

en: Font style
nl: Lettertypevariant

en: Create DIV container
nl: DIV-container aanmaken

en: FitWindow
nl: Venstervullend

en: Check spelling
nl: Spelling controleren

en: Autogrow
nl: Auto-aanpassen

en: Table drag/resize
nl: Tabel: slepen/formaat wijzigen

en: Table: Cell properties
nl: Tabel: Celeigenschappen

en: Table: Insert row after
nl: Tabel: Rij onder invoegen

en: Table: Insert column after
nl: Tabel: Kolom rechts invoegen

en: Table: Insert cell after
nl: Tabel: Cel invoegen

en: Table: Delete rows
nl: Tabel: Rijen verwijderen

en: Table: Delete columns
nl: Tabel: Kolommen verwijderen

en: Table: Delete cells
nl: Tabel: Cellen verwijderen

en: Table: Merge cells
nl: Tabel: Cellen samenvoegen

en: Table: Horizontal split cell
nl: Tabel: Cellen horiziontaal splitsen

en: Sup
nl: Superscript

en: Sub
nl: Subscript

en: Clean-up
nl: Opschonen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Advanced horizontal rule
nl: Geavanceerde horizontale lijn

en: Advanced image
nl: Geavanceerde afbeelding

en: Advanced link
nl: Geavanceerde link

en: Auto save
nl: Automatisch opslaan

en: Context menu
nl: Contextmenu

en: Left-to-right
nl: Links-naar-rechts

en: Right-to-left
nl: Rechts-naar-links

en: Emotions
nl: Emoties

en: Insert date
nl: Datum invoegen

en: Insert time
nl: Tijd invoegen

en: Paste text
nl: Tekst plakken

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Inserted
nl: Ingevoegd

en: Safari compatibility
nl: Safari compatibiliteit

en: Spell check
nl: Spellingscontrole

en: Font Color
nl: Tekstkleur

en: Show/hide hidden elements
nl: Verborgen elementen weergeven/verbergen

en: Separate the teaser and body of this content
nl: De teasertekst scheiden van de inhoud

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: Styles
nl: Stijlen

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: HTML attributes
nl: HTML-attributen

en: Active theme
nl: Actieve thema

en: Max height
nl: Maximale hoogte

en: Wysiwyg profiles
nl: Wysiwyg-profielen

en: A Wysiwyg profile is associated with an input format. A Wysiwyg profile defines which client-side editor is loaded with a particular input format, what buttons or themes are enabled for the editor, how the editor is displayed, and a few other editor-specific functions.
nl: Een Wysiwyg-profiel is geassocieerd met een invoerformaat. Een Wysiwyg-profiel bepaalt welke client-side editor wordt geladen bij een bepaald invoerformaat, welke knoppen of thema's worden ingeschakeld, hoe de editor wordt weergegeven en enkele andere editor-specifieke functies.

en: Div container
nl: Div-container

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Advanced list
nl: Geavanceerde lijst

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
nl: Om een andere editor aan een invoerformaat toe te wijzen, verwijdert u de bestaande editor eerst met 'Verwijderen'.

en: Auto resize
nl: Automatisch herschalen

en: Block format
nl: Blokformaat

en: Wysiwyg profile
nl: Wysiwyg-profiel

en: Insert link
nl: Link invoegen

en: Do NOT download the "CKEditor for Drupal" edition.
nl: Download NIET de 'CKEditor for Drupal'-editie.

en: Advanced CSS styles
nl: Uitgebreide CSS-stijlen

en: List normalizer
nl: Lijstnormalisering

en: Uses the <a href="@url">@setting</a> setting internally.
nl: Gebruikt intern de instelling <a href="@url">@setting</a>.

en: Block quote
nl: Citaatblok
