Wysiwyg (7.x-2.4) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
