Wysiwyg (7.x-2.6) - en to be translation catalogue (48 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Top
be: Верх

en: Anchor
be: Якар

en: Menu
be: Меню

en: Theme
be: Тэма

en: Select a format
be: Выбраць фармат

en: Unknown
be: Невядомы

en: All
be: Усе

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Mode
be: Лад

en: Media
be: Мультымедыя

en: Table
be: Табліца

en: Other
be: Іншыя

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Preformatted
be: Прэфарматаваны тэкст

en: Undo
be: Адмена

en: Deleted
be: Выдалена

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Formats
be: Фарматы

en: Copy
be: Калькаваць

en: Hide
be: Схаваць

en: Print
be: Друк

en: Remove link
be: Прыбраць спасылку

en: About
be: Аб

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Acronym
be: Акронім

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура

en: Inserted
be: Пастаўлена

en: Text format
be: Фармат тэксту
