Wysiwyg (7.x-2.6) - en to my translation catalogue (72 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Font
my: စာလုံး

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Menu
my: မီနူး

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား

en: Other
my: အခြား

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Basic setup
my: အခြေခံတည်ဆောက်ချက်များ

en: Word count
my: စာလုံးအရေအတွက်

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Bold
my: ထူရန်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Redo
my: ပြန်လုပ်မည်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Interface language
my: အသွင်အပြင် ဘာသာစကား

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Cut
my: ဖြတ်ရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Acronym
my: အတိုကောက်

en: Example:
my: ဥပမာ -

en: Citation
my: ရည်ညွှန်းချက်

en: Enabled by default
my: နဂိုကတည်းကခွင့်ပြုထားသည်

en: Align left
my: ဘယ်ညှိရန်

en: Align center
my: အလယ်ညှိရန်

en: Align right
my: ညာညှိရန်

en: Justify
my: ညှိရန်

en: Font style
my: စာလံုးပံုစံ

en: Check spelling
my: စာလုံးပေါင်း သတ်ပုံ စစ်ဆေးရန်

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်

en: Auto save
my: အလိုအလျောက်သိမ်းပါ

en: Left-to-right
my: ဘယ်မှညာ

en: Right-to-left
my: ညာမှဘယ်

en: Emotions
my: စိတ်ခံစားချက်များ

en: Insert date
my: နေ့စွဲအား ထည့်သွင်းရန်

en: Insert time
my: အချိန်အား ထည့်သွင်းရန်

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: Inserted
my: ထည့်သွင်းပြီး

en: Spell check
my: စာလုံးပေါင်းစစ်ဆေးရန်

en: Font Color
my: စာလုံးအရောင်

en: Show/hide hidden elements
my: ဖုံးကွယ်ထားသည့် အရာများအား ပြ/ပိတ်ရန်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Maximize
my: မြင်ကွင်းအကျယ်ချဲ့ရန်

en: Auto resize
my: အလိုအလျောက်အရွယ်အစားညှိရန်
