Wysiwyg (7.x-2.7) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Unknown
af: Onbekend

en: All
af: Alle

en: Table
af: Tabel

en: Other
af: Ander

en: Preformatted
af: Voorafgeformateerde

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Inserted
af: Ingevoeg

en: Text format
af: Teksformaat
