Wysiwyg (7.x-2.7) - en to eu translation catalogue (77 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: Anchor
eu: Aingura

en: Menu
eu: Menua

en: Theme
eu: Tema

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Vertical
eu: Bertikal

en: All
eu: Guztiak

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Mode
eu: Modoa

en: Table
eu: Taula

en: Other
eu: Bestea

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Editor CSS
eu: CSS editorea

en: Undo
eu: Desegin

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Formats
eu: Formatuak

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Show blocks
eu: Erakutsi blokeak

en: Bold
eu: Lodia

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Redo
eu: Berregin

en: Italic
eu: Etzana

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Source code
eu: Jatorrizko kodea

en: Print
eu: Inprimatu

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Cut
eu: Moztu

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Acronym
eu: Akronimo

en: Use theme CSS
eu: CSS gaia erabili

en: Disable rich-text
eu: Desgaitu testu aberastua

en: Enable rich-text
eu: Gaitu testu aberastua

en: Align left
eu: Lerrokatu ezkerrean

en: Align center
eu: Lerrokatu erdian

en: Align right
eu: Lerrokatu eskuinean

en: Justify
eu: Justifikatu

en: Paste Text
eu: Itsatsi testua

en: Paste from Word
eu: Itsatsi Word-etik

en: Remove format
eu: Ezabatu formatua

en: HTML block format
eu: HTML bloke formatua

en: Font style
eu: Letra estiloa

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: Inserted
eu: Txertatuta

en: Styles
eu: Estiloak

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Div container
eu: Div edukiontzia

en: Maximize
eu: Maximizatu

en: Text formats enabled for rich-text editing
eu: Testu formatuak aktibatuta testu aberastua editatzeko
