Wysiwyg (7.x-2.7) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: All
nn: Alle

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Mode
nn: Modus

en: Table
nn: Tabell

en: Other
nn: Andre

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Preformatted
nn: Førehandsformatera

en: Deleted
nn: Sletta

en: Formats
nn: Format

en: Print
nn: Skriv ut

en: Acronym
nn: Akronym

en: Disable rich-text
nn: Skru av tekstformatering.

en: Enable rich-text
nn: Skru på tekstformatering.

en: Abbreviation
nn: Forkorting

en: Text format
nn: Tekstformatering

en: Wysiwyg profiles
nn: Wysiwyg profilar
