Wysiwyg (7.x-2.8) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Vertical
am: አቀብ

en: Custom
am: ብጁ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Preformatted
am: ቅድመ ቅርጽት

en: Abbreviation
am: አህፅሮተ ቃል

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
