Wysiwyg (7.x-2.8) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Avlýs

en: Remove
is: Tak burtur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Preview
is: Undansýning

en: Save
is: Goym

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Unknown
is: Ókent

en: All
is: Øll

en: Custom
is: Sergjørt

en: Mode
is: Støða

en: Table
is: Talva

en: Other
is: Annað

en: Text color
is: Tekstalitur

en: Preformatted
is: Undansniðað

en: Undo
is: Angra

en: Deleted
is: Strikað

en: Hide
is: Krógva

en: Print
is: Prenta

en: About
is: Um

en: Acronym
is: Stytting

en: Abbreviation
is: Stytting

en: Inserted
is: Skotið inn
