Wysiwyg (7.x-2.8) - en to tr translation catalogue (111 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Top
tr: En üst

en: Anchor
tr: Yer imi

en: Menu
tr: Menü

en: Theme
tr: Tema

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: table
tr: Tablo

en: Vertical
tr: Dikey

en: All
tr: Tümü

en: Bottom
tr: Alt

en: Custom
tr: Özel

en: Mode
tr: Kip

en: Media
tr: Medya

en: Table
tr: Tablo

en: Other
tr: Diğer

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Smiley
tr: İfade

en: Create profile
tr: Profil oluştur

en: Basic setup
tr: Temel ayarlar

en: Allow users to choose default
tr: Kullanıcıların varsayılanı seçmesine izin ver

en: Buttons and plugins
tr: Düğmeler ve eklentiler

en: Toolbar location
tr: Araç çubuğu konumu

en: Enable resizing button
tr: Boyutlandırma düğmesini etkinleştir

en: Verify HTML
tr: HTML doğrula

en: Preformatted
tr: Önceden biçimlendirilmiş

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
tr: &lt;font&gt; etiketlerini &lt;style&gt; etiketine çevir

en: Remove linebreaks
tr: Satır sonlarını kaldır

en: CSS path
tr: CSS yolu

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Undo
tr: Geri al

en: Deleted
tr: Silindi

en: Replace
tr: Değiştir

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Superscript
tr: Üst simge

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Formats
tr: Biçimler

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Show blocks
tr: Blokları göster

en: Bold
tr: Koyu

en: Copy
tr: Kopyala

en: Redo
tr: İleri al

en: Italic
tr: Eğik

en: Editor
tr: Düzenleyici

en: Hide
tr: Gizle

en: Source code
tr: Kaynak kodu

en: Subscript
tr: Alt simge

en: Indent
tr: Girinti

en: Outdent
tr: Çıkıntı

en: Unlink
tr: Bağlantıyı kaldır

en: Bullet list
tr: Madde işaretli liste

en: Blockquote
tr: Alıntı

en: Print
tr: Yazdır

en: Underline
tr: Altı çizili

en: Cut
tr: Kes

en: Paste
tr: Yapıştır

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Unordered list
tr: Sıralanmamış liste

en: About
tr: Hakkında

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: Acronym
tr: Baş harfler

en: Numbered list
tr: Numaralı liste

en: Not installed.
tr: Kurulmadı.

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
tr: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">İndir</a>)

en: Installation instructions
tr: Kurulum yönergeleri

en: Disable rich-text
tr: Zengin metin düzenleyiciyi devre dışı bırak

en: Enable rich-text
tr: Zengin metin düzenleyiciyi etkinleştir

en: Strike-through
tr: Üstü çizili

en: Align left
tr: Sola yasla

en: Align center
tr: Ortala

en: Align right
tr: Sağa yasla

en: Justify
tr: Hizala

en: Forecolor
tr: Yazı rengi

en: Backcolor
tr: Zemin rengi

en: Horizontal rule
tr: Yatay çizgi

en: Paste Text
tr: Metin Yapıştır

en: Paste from Word
tr: Word'den Yapıştır

en: Remove format
tr: Biçimlendirmeyi kaldır

en: Character map
tr: Karakter haritası

en: HTML block format
tr: HTML bloğu biçimi

en: Font style
tr: Yazı sitili

en: Check spelling
tr: İmlayı Denetle

en: Table: Merge cells
tr: Tablo: Hücreleri birleştir

en: Abbreviation
tr: Kısaltma

en: Inserted
tr: Eklendi

en: Break lock
tr: Kilidi kır

en: Styles
tr: Biçemler

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Max height
tr: En fazla yükseklik

en: Wysiwyg profiles
tr: Wysiwyg profilleri

en: Maximize
tr: Büyült
