Wysiwyg (7.x-2.9) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Image
bs: Slika

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Table
bs: Tabela

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Undo
bs: Povrati

en: Hide
bs: Sakrij

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista

en: Break lock
bs: Slomij katanac
