Wysiwyg (7.x-2.9) - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Font
eo: Tiparo

en: Menu
eo: Menuo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: All
eo: Ĉiuj

en: Custom
eo: Propra

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Table
eo: Tabelo

en: Other
eo: Alia

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Preformatted
eo: Antaŭformatita

en: Undo
eo: Malfaru

en: Deleted
eo: Forigita

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Acronym
eo: Akronimo

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Disable rich-text
eo: Malŝaltu redaktilon

en: Enable rich-text
eo: Ŝaltu redaktilon

en: Abbreviation
eo: Mallongigo

en: Inserted
eo: Enmetita

en: Text format
eo: Tekstformato
