Wysiwyg (7.x-2.9) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ
