Wysiwyg (7.x-2.9) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
