Wysiwyg (7.x-2.9) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: Mode
sr: Режим

en: Text color
sr: Боја текста

en: Templates
sr: Шаблони

en: Print
sr: Штампај

en: Text format
sr: Формат текста
