Wysiwyg (7.x-2.9) - en to ug translation catalogue (56 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Top
ug: ئۈستى

en: All
ug: ھەممە

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Mode
ug: مودېل

en: Media
ug: مېدىيا

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Other
ug: باشقا

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Formats
ug: فورماتلىرى

en: Bold
ug: توم

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Redo
ug: قايتىلاش

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Subscript
ug: مۇشتەرى بولۇش

en: Indent
ug: ئىچىگە سۈرۈش

en: Outdent
ug: سىرتىغا سۈرۈش

en: Blockquote
ug: نەقىل

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: Underline
ug: ئاستى سىزىق

en: Cut
ug: كېسىش

en: Paste
ug: چاپلاش

en: Remove link
ug: ئۇلانمىنى ئېلىۋېتىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: Acronym
ug: باش ھەرپلەرنىڭ قىسقارتىلمىسى

en: Citation
ug: پايدىلانما

en: Configure client-side editors.
ug: ئەزالار ئۈچۈن ئېدىتورنى تەڭشەش.

en: Paste from Word
ug: ۋوردتىن چاپلاش

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Emotions
ug: ھېسسىي بەلگىلەر

en: Insert date
ug: چېسلا قىستۇرۇش

en: Insert time
ug: ۋاقىت قىستۇرۇش

en: Abbreviation
ug: قىسقارتىلمىسى

en: Styles
ug: شەكلى

en: Insert link
ug: ئۇلانما قىستۇرۇش
