Wysiwyg Boxout (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Body
be: Тэкст

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Insert
be: Уставіць

en: Header
be: Загаловак
