Wysiwyg Boxout (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Body
cy: Corff

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Header
cy: Pennawd
