Wysiwyg Boxout (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Body
da: Brødtekst

en: Cancel
da: Annullér

en: Insert
da: Indsæt

en: Header
da: Overskrift
