Wysiwyg Boxout (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Header
el: Κεφαλίδα
