Wysiwyg Boxout (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Body
es: Cuerpo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Insert
es: Insertar

en: Header
es: Encabezado
