Wysiwyg Boxout (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Body
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Insert
nl: Invoegen

en: Header
nl: Kop
