Wysiwyg Boxout (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Body
nn: Brødtekst

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Insert
nn: Set inn

en: Header
nn: Topptekst
