Wysiwyg Boxout (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Body
sv: Brödtext

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Insert
sv: Infoga

en: Header
sv: Sidhuvud
