Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Body
ca: Cos

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Insert
ca: Insereix

en: Header
ca: Capçalera

en: Style
ca: Estil

en: Element type
ca: Tipus d'element
