Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Body
cs: Text

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Insert
cs: Vložit

en: Header
cs: Hlavička

en: Style
cs: Styl

en: Element type
cs: Typ elementu
