Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Body
de: Textkörper

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Insert
de: Einfügen

en: Header
de: Kopfzeile

en: Style
de: Darstellung

en: Element type
de: Elementtyp
