Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Body
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Insert
et: Sisesta

en: Header
et: Päis

en: Style
et: Stiil
