Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Body
eu: Gorputza

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Header
eu: Goiburua

en: Style
eu: Estiloa

en: Element type
eu: Elementuaren mota
