Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Body
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Style
fi: Tyyli

en: Element type
fi: Elementin tyyppi
