Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Body
fr: Corps

en: Cancel
fr: Annuler

en: Insert
fr: Insérer

en: Header
fr: Entête

en: Element type
fr: Type d'élément
