Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Body
gl: Corpo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Header
gl: Encabezado

en: Style
gl: Estilo
