Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Body
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Insert
hr: Umetni

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Style
hr: Stil
