Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Body
hu: Törzs

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Header
hu: Fejléc

en: Style
hu: Stílus

en: Element type
hu: Elem típus
