Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Body
id: Isi

en: Cancel
id: Batal

en: Style
id: Gaya

en: Element type
id: Tipe elemen
