Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Body
is: Meginmál

en: Cancel
is: Hætta við

en: Insert
is: Setja inn

en: Header
is: Haus

en: Style
is: Stíll
