Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Style
kn: ಶೈಲಿ
