Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Body
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Header
lv: Galvene

en: Style
lv: Stils
