Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Insert
mn: Оруулах

en: Header
mn: Толгой хэсэг
