Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Body
fa: بدنه

en: Cancel
fa: لغو

en: Header
fa: سربرگ

en: Style
fa: اصلوب
