Wysiwyg Boxout (7.x-1.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Body
tr: Gövde

en: Cancel
tr: İptal

en: Insert
tr: Ekle

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Style
tr: Biçem (stil)
