Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ
