Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Body
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Insert
he: הוספה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Style
he: סגנון
