Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Body
it: Corpo

en: Cancel
it: Annulla

en: Insert
it: Inserisci

en: Header
it: Intestazione

en: Style
it: Stile
