Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Body
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Header
lt: Antraštė

en: Style
lt: Stilius
