Wysiwyg Boxout (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Body
pl: Treść

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Insert
pl: Wstaw

en: Header
pl: Nagłówek

en: Style
pl: Styl

en: Element type
pl: Typ elementu
